Постери

Друк постерів у Запоріжжі

Постери забезпечують велику ілюстративну та текстову наочність, як у рекламних, так і в художніх цілях. Безумовно, реклама великого формату частіше впадає у вічі, plakaty привертає більше уваги і зацікавленості з боку повз людей.

Досить великий шрифт прочитають практично все, що, у свою чергу, забезпечить запам'ятовування.

Постер — це з найуспішніших рекламних ходів будь-якої компанії, т.к. ця поліграфічна продукція може висіти на спеціальних стендах вулиць міста, на стендах виставок, на стінах будинків, у метро та інших місцях.

Однак, яким би великим і яскравим не був постер, головне в ньому — це високоякісне виконання, оскільки у постерах важлива чіткість зображення та довговічність.

Основні розміри постерів у Запоріжжі 6х3 метри. Постер 6х3 метра розбивається на 8 частин  і підрізається з двох сторін для зручності подальшого поклейки на площину.
 Київ, Дніпро, Запоріжжя постери, білборди 6х3 метри

Друк сітілайтів у Дніпрі

Сіті-лайт — рекламна сучасна конструкція трохи вище за зростання людини, інформаційна рекламна складова розміщується на рівні погляду людини, що сприяє більш якісному контакту зі споживачем. на папері СІТІ (білий світлорозсіюючий папір щільністю 150г./м.кв.) Розмір стандартного сітілайту  - 1,2х1,8 м. Папір сіті представлений  у двох ширинах  - 1,26 м та 1,6 м. Застосовується часто при друку плакатів

Друк плакатів у Києві на Подолі

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче  (24/7).