Плакати, афіші

Друк плакатів

Плакати є одним із найшвидших, недорогих та дієвих способів донесення інформації.

ТОВ КОПІР-ЦЕНТР Україна здійснює друк плакатів, афіш та постерів у Дніпрі. Ми приймаємо замовлення на виготовлення плакатів як стандартних форматів  А2 (594 х 420 мм), А1 (840 х 594 мм), А0 (1188 х 840 мм), і з індивідуальними параметрами. Максимально можливий розмір друку щонайменше зі сторін — 1,55 метри.

Залежно від довгостроковості рекламної акції використовують різні методи друку та матеріали. Недорогий друк здійснюється на широкоформатних машинах з великою краплею (35pcl) на папері Blue Back. Висока продуктивність обладнання та оптимально підібрані витратні матеріали дозволяють отримувати високоякісну поліграфічну продукцію за мінімальною вартістю.

Створення плакатів, афіш та постерів, призначених для розміщення всередині приміщень, вимагає високої якості зображення. Роздільна здатність друку плакатів 720 або 1440dpi.

Для надання плакатам більш презентабельного вигляду застосовується широкоформатне ламінування плакатів у Києві виробляється двома способами, гаряча та холодна ламінація.

Друк плакатів у КОПІР-ЦЕНТРІ на Подолі здійснюється в мінімальні терміни — за 1 годину!

Друк плакатів за 1 годину в Дніпрі.

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче ↓ (24/7).