Друк на плівці

Друк на плівці

Друк на самоклеючій плівці в Києві сьогодні щільно увійшла до багатьох сфер життя. З її допомогою виготовляють зовнішню рекламу у Дніпрі, створюють мобільні стенди та світлові короби, застосовують для оформлення вітрин, вікон, скляних перегородок та транспортних засобів.

ТОВ КОПІР-ЦЕНТР Україна здійснює широкоформатний друк на плівці на сучасних плоттерах Mimaki JV-5 та Mimaki JV-33. Залежно від сфери застосування якість друку зображення може змінюватись від 360 до 1440 dpi. Ширина друку на плівці - 1,6 метра.

У нашому асортименті плівки Oracal (Німеччина), Ritrama  (Франція) та Solex (Китай) – це високоякісні матеріали, які прослужать вам довгий час. Є самоклеючі плівки та плівки без клейової основи – той чи інший вид матеріалу вибирається виходячи із завдання клієнта.
Друк на плівці-самоклейці має вкрай широку сферу застосування. Так, самоклеючі транслюцентні (світлорозсіюючі) плівки використовуються у створенні рекламних світлових коробів, різноманітних вивісок та інтер'єрних світлових панно. Друк на глянцевій і матовій плівці-самоклейці у Запоріжжі знайшли у використанні плакати, постери, наклейки. А за допомогою прозорих та перфорованих плівок створюється реклама на транспорті.

Друк на оракалі в Запоріжжі

Друк на самоклеючій світлонакопичувальній плівці

Світлонакопичувальна плівка використовується для планів евакуації, знаків, арт-об'єктів, транспорту і так далі. Друк на плівці з ефектом свічення допоможе реалізувати будь-яку фантазію.

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче ↓ (24/7).