Брандмауери

Брандмауер — рекламний щит великих розмірів, зазвичай литий банер, розміщений на стіні будинку. Це дуже ефективний спосіб реклами, що дозволяє залучити велику кількість потенційних клієнтів. ТОВ Копір-Центр Україна виконає замовлення будь-якої складності за короткий термін за доступною ціною.

Приклади наших брандмуерів

Брандмауери у м. Дніпро з'явилися відносно недавно і на сьогоднішній день вважаються одним із найбільш дієвих способів розповісти про свою компанію. Завдяки стрімкому розвитку друкарської техніки стало можливим виробляти величезні зображення високої чіткості, а більша ефективність і відносно доступна ціна друку зробили брандмауер і одними з найпопулярніших видів реклами.

Брандмауери у м. Київ можуть бути різних розмірів, однак найбільший попит мають великі щити, оскільки вони найбільш помітні — не побачити таку рекламу просто неможливо. Брандмауер великого розміру, з гарним дизайном, розміщений на вдалому майданчику, дозволяє досягти високої поінформованості аудиторії про послуги або товари, що надаються Вашою компанією. Кожен брандмауер є унікальним, виконується, виходячи з розмірів рекламного майданчика; деякі конструкції бувають оснащені підсвічуванням, щоб їх було видно і в темний час доби.

Найчастіше брандмауери у Дніпрі розташовані в центрі міста, на майданчиках, що мають гарну видимість. Матеріал, який використовується для виготовлення брандмауерів — вініл, здатний довго зберігати яскраві кольори та форму за будь-яких погодних умов.


Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче  (24/7).