Банери

Друк банерів у Запоріжжі

Однією з найефективніших способів зовнішньої реклами в сучасному світі по праву вважаєтьсяширокоформатний друк. Її можна зустріти на фасадах будинків, вуличних білбордах, банерах тощо. Добре надрукований банер обов'язково зверне на себе увагу і не дозволить пройти повз. Окрім реклами, широкоформатний друк використовують для оформлення інтер'єру житлового чи офісного приміщення.

Друк банерів у Дніпрі

Якщо вас цікавить кольоровий широкоформатний друк банерів, зверніться Копір-Центр на Подолі. Ми є одними з лідерів на ринку термінового широкоформатного друку в Запоріжжі та пропонуємо всі види послуг цифрового друку зображень на різних матеріалах: сітці, тканині, папері, вінілової плівці. До уваги, реклама на банерах зараз має великий попит. Широкоформатний друк банера у Запоріжжі.

Друк банерів у Києві на Подолі

Багато підприємств для просування своїх послуг та продукції використовують різні види зовнішньої реклами: це і друк банерів, і обклеювання громадського транспорту, і декорування вітрин магазинів та інше. ТОВ КОПІР-ЦЕНТР Україна займається виготовленням банерів для вулиць та приміщень, мобільних та стаціонарних, зовсім невеликих та величезних,брандмауери розміри яких можуть бути кілька метрів завширшки та висотою.

Найчастіше використовується спеціальна тканина, іноді папір і рідко шовкографія. Зараз популярні підвісні банери, що мають міцну конструкцію із пластику або металу, які легко розмістити на зручній для перегляду цільовій аудиторії висоті.

Види банерів

Банер литий 510 гр/м2 Банер ламінований 440 гр/м2  Банерна сітка

Банер представляє - інформаційно-рекламний носій, який виготовляється на «банерній тканині».

Литий банер – прогумований брезентовий матеріал для багаторазового застосування. Це найпопулярніший вид реклами у Києві. Максимальна ширина  ширина друку  3,2 метра  Існує різна щільність як для інтер'єрного використання, так і для зовнішнього від 360 до 510 гр/м2. Якість друку на банері – від 360 до 1440 dpi.

Ламінований банер – в порівнянні з литим, його відрізняє щільність (від 360 до 440 макс.) та глянсова поверхня. Найчастіше ламінований банер використовують для короткострокових рекламних компаній, т.к. термін експлуатації його на порядок нижчий ніж у литого.

Банерна сітка – дуже потрібний вид банерного матеріалу. Головна відмінність від литого – це перфорована поверхня (у дірочку) зниження вітрових навантажень. Щільність банерної сітки 360 грн/м2, а якість друку 360х720dpi. Найчастіше банерну сітку використовують на високих будинках, де сюжет видно здалеку і вітрові навантаження значно зменшують вітрильність конструкції.

Двосторонній банер (Blockout) – Вид банер з можливістю друку на обох сторонах. Дуже часто використовується у конструкціях «скролл» над дорогою де працюють 2 рекламні площі в обидва боки руху машин. Двосторонній друк доступний, а максимальної якості – 1440dpi.

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче ↓ (24/7).