Ламінація

Ламінування поліграфічної продукції — це покриття поліграфічної продукції плівкою. Основне призначення ламінування — захист зображення від різних зовнішніх впливів. У широкоформатному друку сьогодні, в основному, застосовується холодна ламінація.

Проводиться за допомогою спеціального приладу, званого ламінатор.

Ламінування може бути:

  • холодним або гарячим
  • одно- та двостороннім

Широкоформатна холодна ламінація 

Холодна ламінація, як правило, одностороння.  Використовується для матеріалів, що не витримують температуру (наприклад, вініли), для транспортної графіки, для накатки плакатів на скло або пластик. Зазвичай застосовується у широкоформатному друку. Ламінація кінцевого виробу захищає та суттєво підвищує термін служби зовнішньої реклами. Вибір типу плівки для ламінації залежить від завдань, які виконуємо рекламний постер.

Ламінатор Seal 62 Plus може ламінувати виріб з максимальною шириною до 1,60 м . Залежно від типу носія рекламного зображення ламінація наноситься холодним або гарячим способом.

Гаряча ламінація

Гаряча ламінація. При даному способі відбувається попередній нагрівання не тільки самої плівки, але й матеріалу, який ламінуватиметься. Весь процес проводиться гарячими, умовно-гарячими валами та спеціальними нагрівальними пластинами. Обов'язкова умова отримання якісного покриття – підбір спеціальних плівок. Гаряча плівка сприяє ущільненню паперового виробу, робить його жорсткішим. Гаряча ламінація застосовується при поліграфічному виробництві.

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче  (24/7).