Терміновий друк етикетки

Ми виготовляємо будь-які етикетки в рулонах; товарні етикетки та рекламні, унікальні наклейки для брендів та підприємств усіх форм та розмірів. Наш ключовий напрямок діяльності — терміновий друк етикеток з додаванням преміум-матеріалів, що дають змогу вигідно виділити ваш продукт серед конкурентів.

Коли справа доходить до друку етикеток у ділових та комерційних сферах, етикетки в рулонах, як правило, є кращим рішенням. Це тому, що етикетки в рулонах ідеально підходять для застосування в машинах, але можуть вручну наноситися невеликими групами. Такий формат дозволяє зручно та швидко працювати з ними далі.

Ми співпрацюємо з відомими брендами та безліччю різних форматів упаковки на ринку; пропонуємо лейбли будь-якої форми, розміру та кольору. Крім того, ви можете замовити преміум-оздоблення, наприклад, гаряче тиснення, покриття смолою або фольгування. Це додасть вашій наклейці виразності. Такі етикетки зазвичай замовляють виробники товарів преміум-сегменту.

Щоб створити продаючу етикетку, необхідно дві речі:

  • висока якість друку;
  • грамотний дизайн.


Ми рекомендуємо компаніям і брендам розумно інвестувати в дизайн, так як це безпосередньо впливає на сприйняття продукту клієнтом. Також можна замовити послуги дизайну етикетки.

Вибір матеріалу

Вибір матеріалу є надзвичайно важливою частиною процесу друку етикеток. Матеріал потрібно вибирати виходячи з естетики бренду та функціональності етикеток. Потрібно враховувати певні моменти на шляху життєвого циклу продукту/етикетки; наповнення, нанесення етикеток, логістики, зберігання тощо. Наприклад, виробникам напоїв рекомендується використовувати етикетки на вінілової основі, оскільки паперові можуть просто відклеїтися від вологи або обдертися в процесі транспортування, внаслідок чого продукт втратить товарний вигляд. Щоб цього не сталося, ми допоможемо Вам вибрати найбільш підходящі матеріали для ваших наклейок.

Для швидкого замовлення зв'яжіться з нами або натисніть на кнопку "зробити замовлення" нижче ↓ (24/7).