Чорно-білий друк

Наша компанія володіє професійним обладнанням, яке здатне задовільнити будь-які ваші потреби у чорно-білому цифровому друці. Чи Ви є професійним фотографом, якому потрібні знімки у чітких контрасних полутонах, чи керівником, який потребує насиченого чистого чорного кольору для друку документів - ми зробимо саме те, що вам потрібно незалежно від того в якому філіалі Ви замовите цифровий друк - у Київі, Дніпрі чи Запоріжжі. Ми пропонуємо асортимент паперу і фарб, які забезпечать найвищу якість продукції. 

Природа часто створює красу у контрасті.  Чорне та біле може бути разючим: зебри, пінгвіни та панди є яскравими цьому прикладами.  Аналогічно, творче використання нашого чорно-білого цифрового друку допоможе створювати чудові друковані матеріали. Також ми пропонуємо  біле чорнило, яке виглядає фантастично на чорному та темному папері.

Переваги чорно-білого цифрового друку:

  • Короткі терміни виконання роботи
  • Можливість друку змінних даних, персоналізація кожного виробу окремою нназвою, номером, зображенням и т. д.
  • Можливість виготовлення великих цільних плакатів або художнії фотопринтів
  • Друк білим кольором на темному папері
  • Персоналізована підтримка із 100% гарантієй повернення грошей
  • Чітке, чисте зображення з безліччю відтінків сірого
  • Друк різних штрих-кодів чи кодів купонів на кожному окремому екзесплярі або нумерація для документів

Ідеальна продукція для чорно-білого цифрового друку:

Ми можемо друкувати чорно-біле зображення на синтетичних і натуральних матеріалах, папері преміум-класу, пластику, бавовняних тканинах. Так що, якщо в вас виникло бажання замовити чорно-білий друк - тепер ви знаєте до кого звернутись). Ми маємо досвід і обладнання, щоб зробити це правильно. Для цього друку ми використовуєм машину Konica Minolta Bizhub Press 1250P. Наша відмічена нагородами підтримка клієнтів і провідна в цій галузі якість зроблять ваш проект по-справжньому успішним.

Мінімальна вартість друку - 20 копійок за сторінку А4 або SRA4 при замовленні від 300 сторінок без врахування ціни паперу.

Замовте цифровий друк прямо зараз Подзвоніть нашим експертам або натисніть на кнопку «зробити замовлення» нижче ↓ (24/7).